ekonomické rodinné domy

Na základě extrémního nárůstu cen od různých výrobců jsme bohužel nuceni také upravit naše finální ceny typových domů. K největšímu zdražení došlo především u těchto výrobců a dodavatelů - střešní krytina a krov, polystyren (fasádní, podlahový, perimetr), okna / dveře. K úpravě cen nedošlo ovšem pouze díky zdražení vstupních materiálů, ale zároveň jsme do standardního vybavení zařadili podlahové teplovodní vytápění namísto původních radiátorů, což je rovněž nezanedbatelná částka.

Vzhledem ke stále přísnějším podmínkám energetických norem pro novostavby rodinných domů jsme zařadili variantu trojskla (s koeficientem 0,6) do standardu všech našich typových domů. Na základě rozhodnutí firmy Quick-step o ukončení výroby řady laminátových podlah Loc-floor (tl. 7 mm), bude od letošního roku v našem standardu nová a ještě kvalitnější řada Vitality (tl. 8 mm).

Výstavba RD Šternberk, ulice Vinný vrch

Výstavba RD Šternberk, ulice Lhotská

Projekty typových domů dokážeme upravit dle Vašeho přání! Je pro nás samozřejmostí vyhovět individuálním požadavkům klienta tak, aby získal dům podle svých představ a díky tomu se každý dům může stát neopakovatelným originálem.

Chcete prodat pozemek ?

Odkoupíme od Vás pozemek vhodný pro naše projekty. Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

levné stavby

606 745 742
608 453 631

Potoční 38
Šternberk, 785 01

rodinné domy

Partneři a materiály


rodinné domy

123ENERGO.CZ

Dodavatel komplexních energetických systémů pro Vaše nemovitosti - kotelny, solární systémy, tepelná čerpadla, klimatizace, elektromontáže, podlahové topení, krbové vložky

rodinné domy

HELUZ

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. již více než 130 let pro vás vyrábí tradiční stavební materiál. Neprodává jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým postavíte hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle. Prohlédněte si výrobky se značkou HELUZ a přesvědčte se, že jsou řešení pro každou stavbu!

Cihly Heluz to je nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů. Dodávány jsou cihly pro obvodové i vnitřní zdivo, doplňkové a maloformátové cihly, nepálené cihly a veškeré příslušenství od nářadí po malty a další materiály a pomůcky pro zdění.

rodinné domy

INCON

Společnost INCON patří od svého založení v roce 1992 k největším a nejdéle působícím výrobcům oken na Slovensku. Hlavní činností společnosti s téměř 200 zaměstnanci je výroba plastových a hliníkových oken a dveří, zimních zahrad a prosklených fasád. Plastová okna INCON jsou vyráběny počítači řízenou technologií s výrobní kapacitou 200.000 okenních jednotek za rok a patří svými technickými parametry k evropské špičce. Kromě vysoké kvality garantují dokonalé zpracování.

Na výrobu jsou používány německé profily INOUTIC s ocelovou výztuhou a bezpečnostní kování Winkhaus activPilot. Dostatečná výměna vzduchu v místnosti je vyřešena patentovaným polohovačem sklápění okna, který je ovládaný kličkou a umožňuje sklopit křídlo okna ve čtyřech různých polohách. Hliníková okna, dveře, zimní zahrady a fasády INCON Aluminium jsou rovněž vyráběny špičkovou technologií řízenou počítači z kvalitních belgických a německých hliníkových profilových systémů s přerušeným tepelným mostem v materiálové třídě 1.2 a 1.0, které umožňují vyrábět prosklené konstrukce prakticky bez omezení. Výsledkem jsou výrobky nejvyšší kvality s každým dokonale propracovaným detailem.

V nabídce firmy je také kompletní sortiment doplňků k plastovým a hliníkovým oknům, jako např. venkovní a vnitřní parapety, exteriérové plastové a hliníkové rolety, interiérové a exteriérové žaluzie, nebo sítě proti hmyzu.

S cílem trvale zabezpečit nejvyšší kvalitu jsou okna INCON pravidelně testované a certifikované ve státní zkušebně a na Slovenské technické univerzitě. Systém řízení kvality při výrobě a montáži oken INCON je certifikovaný německou společností SGS v souladu s mezinárodní normou ISO 9001. Důkazem vysoké kvality a spolehlivosti dodávek je stále rostoucí počet spokojených zákazníků a pravidelný export na náročné trhy Evropské unie – do Německa, Rakouska, Belgie a České republiky.

rodinné domy

Českomoravský beton, a.s.

Betonárna Grygov u Olomouce je jedním z provozů společnosti Českomoravský beton, a.s. Nachází se v areálu Prefy Grygov. Jedná o betonárnu typu STETTER H1, která má celoroční automatický počítačem řízený provoz. Pro zimní provoz je vybavena zařízením pro vyhřívání zásobníku kameniva. Výrobní kapacita provozovny je 45 m3/hod.

Betonárna má zavedený a udržovaný certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001. Pro všechny výrobky vlastní certifikáty a prohlášení o shodě v souladu s ustanoveními zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky. Zkušebnictví provádí společnost BETOTECH, s.r.o., akreditovaná zkušební laboratoř Ostrava AZL č.1195.2, pracoviště Ostrava.

rodinné domy

MAPEI

Firma Mapei založená v roce 1937 v Miláně je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Skupinu Mapei tvoří v současnosti 63 poboček s 57 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 26 zemích světa.

Výrobky MAPEI, lepidla a chemické výrobky pro stavebnictví nejen přinášejí do stavebních konstrukcí nejen svou spolehlivou technickou funkci, nýbrž přispívají i ke kvalitě života každého, kdo si vybere značku MAPEI zlepšením estetického dojmu stavby a ochranou životního prostředí. Výrobky MAPEI jsou vlastně všude, v našich domovech, pod našimi podlahami, v betonových pilířích nebo jsou použité při rekonstrukcích historických budov, ve výztužích, které jsou často okem neviditelné, ale přesto jsou neoddělitelné od prvků, které spojují svou přídržnou silou. Spolehlivost a stálost, široká škála vlastností a barev, které mnoho z MAPEI výrobků nabízí, představují možný zdroj pomoci a inspirace pro architekty a projektanty ve snaze vytvořit atraktivnější a bezpečnější konstrukce.

rodinné domy

Schiedel

Schiedel je na komíny odborník. Ten, kdo vsadí na komínové systémy Schiedel, má jistotu, že se spojil s opravdovými odborníky v oboru. Tyto komínové systémy jsou velmi kvalitní, stavba je poměrně finančně nenáročná, a to zvláště s důrazem na dlouhodobé hledisko. Komín si přece nepořizujeme každý týden. Schiedel ví jak na komíny.

rodinné domy

Lindab

Krytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu.

Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Moderní materiál je předurčuje k užití na novostavby, současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce  starších objektů.  Své uplatnění nachází v městské zástavbě i  na venkovských staveních.  Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Ochranné vrstvy Polyester nebo HB Polyester dávají spolu s ocelovým jádrem krytinámě Lindab odolnost a pevnost, díky které velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým jsou vystaveny nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech. 

rodinné domy

Remmers

Společnost Remmers Baustofftechnik je již více než 50 let úspěšným rodinným podnikem střední velikosti, předním specialistou v oblasti stavební chemie a laků na dřevo, firma působí jako společnost nezávislá na koncernech, která ctí tradice a podporuje inovativní myšlenky. Více než 1 000 zaměstnanců poskytuje záruku nejvyšší kompetentnosti ve všech otázkách týkajících se ochrany dřeva a ochrany staveb - od sklepa až po střechu. 400 systémů výrobků stanovuje na trhu standardy v oblasti techniky a kvality a díky prémiové kvalitě a špičkovým službám nabízí přidanou hodnotu pro zákazníka.
© PPS REALIZACE STAVEB